Drop Shipping

Dropshipping
Günümüzde internet den alış veriş %70 pay oranında artış göstermekte bu nedenle siz de bu pazarın paydan hakkınıza düşeni almak için bu pazarda hemen yerinizi alın. toptan.yoremkoyyazari.com size ve sizler gibi düşünen kişiler için sunduğu bu fırsatı kaçırmayın. İster internet sitenizde, ister sosyal medya da, ister Trendyol, N11, Gittigidiyor, ve Sanal pazar, Magzalarınız da stok tutma ihtiyacınız olmadan siz satışınızı yapın biz sizin adınıza gönderelim
Xml ile tüm ürünlerimiz ister sitenize isterseniz N11,gittigidiyor,sanalpazar gibi pazaryerine entegre edip stoksuz satış yapabilirsiniz.
Drop Shipping (stoksuz Satış)
Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Sermaye iştemeyen ve isletme giderleri olmadığından özellikle e-ticarete ve sosyal medyada satışa yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan gereksimi olmadan tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde ve sosyal medya da sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır.

Toptan.yoremkoypazari.com olarak kendi isini kurma isteği olup yeterli sermaye oluşturamayan dostlarımıza destek olabilmek için dropshipping hizmetine başladık

Dropshipping sistemini hazır gıda sektöründe ilk ve tek yapan firmayız.

Kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Dropshipping Çalısma Şartları
Dronshipping bayi sistemi çalışan kişi satış yapmak istediği plartformu bildirmek zorundadır.

Kargo Gönderimi

Kargolar Yoremkoypazari.com Yurtiçi Kargo anlaşması ile gönderilecektir.
Yoremkoypazari. kargo gönderimleri saat : 16:00′ a kadar yapılmaktadır.
Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
Kargo takip numarasını “Sipariş Takibi’nden yapabilirsiniz.
Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır.
Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo ve ürün bedeli Bayi tarafından karşılanır.

Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk veya parçalanmış gönderilmesi durumunda
bunun görüntü alarak ve tutanak tutturarak tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları Yoremkoypazari.com’ a aittir.

Kargo Gönderim Ücretleri
Kargo üçreti karşı ödemeli gönderilmektedir veya Dropshipping bayi tarafından ürün ödemesi esnasında kargo üçreti alımı gerçekleştirilir.
Dropshipping Bayi Olmak için Lütfen Tıklayınız

Bize Ulasın

ADRES

İstiklal mah.76099 Nolu sokak No=99/A
Şahinbey / Gaziantep

WHATSAPP

0546 442 00 35

MAİL ADRES

yoremkoypazari@gmail.com